784
edits
(added June items, might not be all of them) |
(added yokosuka bundle, needs images) |
||
Line 782: | Line 782: | ||
|{{icon|Coin}} 300 Coins | |{{icon|Coin}} 300 Coins | ||
|From {{date|1|June}} to {{date|30|June|2023}}. | |From {{date|1|June}} to {{date|30|June|2023}}. | ||
|- | |||
|{{icon|Bloom Tour 2023 Bundle Yokosuka}} Pikmin Bloom Tour 2023 (Yokosuka) | |||
|{{icon|Pikmin Visor (red)|y}} × 1 <br> {{icon|Pikmin Visor (yellow)|y}} × 1 <br>{{icon|Pikmin Visor (blue)|y}} × 1 <br>{{icon|Yokosuka Tour 2023 shirt|y}} × 1 <br> | |||
|JP¥1000 / GB£5.99 | |||
|From {{date|23|July}} to {{date|23|July|2023}}. | |||
|} | |} | ||
[[Category:Lists]] | [[Category:Lists]] | ||
{{bloom articles}} | {{bloom articles}} |
edits