User:Milkmancer/My Nintendo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Milkmancer (talk | contribs) |
Milkmancer (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 209: | Line 209: | ||
| Character | | Character | ||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | | [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | ||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Background 1.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Background 2.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Background 3.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Background 4.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Background 5.jpg|75px]] | |||
| Background | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Frame 1.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Frame 2.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Frame 3.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Frame 4.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Frame 5.jpg|75px]] | |||
| Frame | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 5 | |||
| 2 | | 2 | ||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|} | |} |