User:Milkmancer/My Nintendo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Milkmancer (talk | contribs) |
Milkmancer (talk | contribs) |
||
Line 142: | Line 142: | ||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | | {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | ||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | | {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT | ||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 1.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 2.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 3.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 4.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 5.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 6.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 7.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 8.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 9.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 2 Character 10.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 2 | |||
| {{date|28|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|5|July|2023}} at 5:59 PM PT | |||
|} | |} |