User:Milkmancer/My Nintendo: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Milkmancer (talk | contribs) mNo edit summary |
Milkmancer (talk | contribs) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 1.jpg|75px]] | | [[File:NSO Icon Wave 1 Character 1.jpg|75px]] | ||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 2.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 3.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 4.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 5.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 6.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 7.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 8.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character 9.jpg|75px]] | |||
| Character | |||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | |||
| 1 | |||
| {{date|21|June|2023}} at 6:00 PM PT | |||
| {{date|28|June|2023}} at 5:59 PM PT. | |||
|- | |||
| [[File:NSO Icon Wave 1 Character with Background.jpg|75px]] | |||
| Character | | Character | ||
| [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 | | [[File:MyNintendoPlatinumPoint.png|28px]] 10 |